آرشیو سایت سرگرمی ۳

 • هشدارها و عوارض احتمالی کراتین

  هشدارها و عوارض احتمالی کراتین

  عوارض کراتین باید گفت که در رابطه با عوارض کراتین، تحقیقات بر روی کراتین همچنان ادامه دارد. هیچ دانشمندی نمی تواند بگوید کراتین یک مکمل بی خطر است و با هر میزان و به هر شکلی که استفاده شود هیچ عارضه‎ای ندارد. چیزی که متاسفانه در برخی از سایتها توسط افرادی بی مسئولیت، بی اطلاع و شاید سودجو گفته می شو

 • چگونه در خانه لاغر شویم؟

  چگونه در خانه لاغر شویم؟

  چگونه لاغر شویم؟ چند توصیه مهم جهت لاغری و کاهش وزن: از خوردن غذاهای بیرونی اجتناب کنید، شما می توانید غذای خود را در منزل درست کنید. شام خود را زود هنگام ( قبل از ساعت ۸) مصرف کنید. تعداد وعده های غذایی خود را افزایش ولی حجم آنها را کاهش دهید. ماست کم چرب را به میزان زیاد استفاده کنید.

 • انسان چاق

  چرا چاق می شویم؟

  چاقی چیست؟ اگر مقدار انرژی دریافتی به شکل غذا بیش از انرژی مصرف شده باشد، وزن بدن افزایش خواهد یافت. بنابراین مفهوم واقعی چاقی آن است که: انرژی دریافت شده از انرژی مصرف شده بیشتر است.

 • دمنوش های آرامبخش برای بیماریهای اعصاب

  دمنوش های آرامبخش برای بیماریهای اعصاب

  دمنوش ترکیبی آرامبخش سه نمونه دمنوش ترکیبی آرامبخش و موثر بر سیستم اعصاب و همچنین طرز تهیه این دمنوش های آرامبخش برای شما در اینجا آورده شده است: ریشه سنبل الطیب، برگ نعناع و گیاه اسطوخودوس بمیزان یکسان طرز تهیه دمنوش آرامبخش: یک قاشق مرباخوری از مخلوط فوق را با یک فنجان آب جوش مخلوط کرده و روزانه ت

 • خواص شلغم در طب اسلامی

  خواص شلغم در طب اسلامی

  طبع شلغم طبع شلغم گرم و تر است. مصلح شلغم مصلح شلغم شامل موارد زیر است: خردل، زیره، فلفل، سکنجبین، گل انگبین و شکر سرخ. خواص شلغم برخی خواص شلغم که در طب سنتی بدان اشاره شده، عبارتند از: شلغم باعث تقویت بینایی می شود. خوردن شلغم باعث افزایش ادرار می شود. شلغم تحریک کننده نیروی جنسی است.

 • دمنوش بابونه

  دمنوش بابونه

  گیاه بابونه آنچه به عنوان گیاه بابونه در طب گیاهی مصرف عام دارد بابونه شیرازی با گلهای زرد است که زردی آن در حالت خیسی اندکی به دست می چسبد و حتی در حالت کاملا خشک نیز با کمی تنفس یا بخار دادن بوی آن استشمام می شود. طبع بابونه طبع بابونه معتدل است. در ادامه به خواص دمنوش بابونه اشاره خواهیم کرد.

 • خواص بادام در طب سنتی

  خواص بادام در طب سنتی

  بادام بادام دارای دو نمونه تلخ و شیرین است. بادام تلخ میوه ه ای خاکستری رنگ با پوسته سخت و صاف است که کمی کوچکتر از بادام معمولی است و بعنوان پایه برای پیوند زدن بادامهای معمولی استفاده می گردد. دانه های این بادام شدیدا تلخ است و پس از گرفتن تلخی آن بعنوان تنقلات مصرف می شود.

 • خواص انبه چیست

  خواص انبه چیست؟

  میوه انبه میوه انبه طبعی گرم دارد. انبه پادشاه میوه‌ها است و در سرتاسر دنیا بسیاری از افراد طرفدار پرو پا قرص مصرف آن هستند. هر قسمت ازدرخت انبه فواید خاص خود را دارد به طور مثال مصرف دانه، گل‌ها، میوه و حتی پوست درخت هم برای سلامت بدن‌ پر‌فایده خواهد بود.

 • عرق بومادران

  عرق بومادران

  گیاه بومادران گیاه بومادران دارای طبعی سرد است. این گیاه را علف هزار برگ هم می نامند. این گیاه معطر دارای اسانس، اینولین و کمی تانن است. بومادران خاصیت ضد باکتریایی، ضد التهابی و ضدعفونی کننده دارد و به دفع سموم بدن و افزایش اشتها کمک می کند. در ادامه به برخی خواص عرق بومادران اشاره می کنیم.

 • رازیانه

  خواص رازیانه چیست؟

  گیاه رازیانه رومی های باستان عقیده داشتند که مارها برای تقویت بینایی شان شیره گیاه رازیانه را می مکند. از گیاه رازیانه برای لاغر شدن هم استفاده میکنند. در قرون وسطی، جویدن دانه های رازیانه روش پرطرفداری بود که افراد برای ساکت کردن صدای معده شان در هنگام سکوت مراسم کلیسا از آن استفاده می کردند.