دستگاه بدنسازی پشت بازو سیم کش

دستگاه بدنسازی پشت بازو سیم کش

دستگاه بدنسازی پشت بازو سیم کش – دسته V

تصویری که در بالا مشاهده می کنید مربوط به دستگاه بدنسازی پشت بازو سیم کش است که از آن برای تقویت عضلات پشت بازو استفاده می‎شود. در ادامه کار با دستگاه بدنسازی پشت بازو سیم کش را به شما آموزش خواهیم داد.

 

آموزش کار با دستگاه بدنسازی پشت بازو سیم کش – دسته V

آموزش کار با دستگاه بدنسازی پشت بازو سیم کش – دسته V به شرح زیر میباشد:

  • مانند شکل دستگاه را در حالت بالایی خود قرار دهید و دسته V را به آن وصل کنید. دستها را طوری بگیرید که کف آنها رو به زمین باشد. در این حالت باید دست‎های شما کمی کمتر از عرض شانه‎ها باز باشد.
  • در ابتدا صاف بیاستید و سینه را بیرون دهید. لگن را صاف نگه دارید و بالا تنه را کمی به جلو خم کنید. بازوهای خود را به بدنتان بچسبانید. هنگام گرفتن دسته V، انگشت شست خود را روی انگشتان دیگر قرار دهید. این حالت شروع شما است.
  •  حالا با تمرکز بر پشت بازوها، به دسته V، فشار وارد کرده و آن را تا جایی پایین بیاورید که به جلوی ران شما برسد (یا ران شما را لمس کند). در این صورت باید دستهای شما به صورت کامل کشیده باشند. بازوهای شما در طول حرکت باید ثابت و چسبیده به بدن باشند و فقط از آرنج به پایین حرکت کند. در طول اجریا این بخش از حرکت، نفس خود را بیرون دهید.
  • وقتی به حالت انتهایی حرکت رسیدید، در حالت انقباض عضله چند ثانیه مکث کنید. حالا به آرامی دسته V را به حالت اولیه برگردانید و در هنگتم برگشت به حالت اولیه، نفس خود را داخل دهید.
  • به تعداد گفته شده در برنامه خود، حرکت را تکرار کنید.
این مطلب مفید بود؟بله۴۶خیر۶
4.4 stars from 52 votes
sargrami3